| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3500-8200rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.41mm |
| TDC inlaathoogte | 3.23mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 32deg |
| Timing Inlaat | 40 – 68deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.68mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.19mm |
| Merk | Piper Cams |