| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 232deg |
| Duur Opname | 240deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.20mm |
| TDC inlaathoogte | 0.63mm |
| Timing Uitlaat | 46 – 6deg |
| Timing Inlaat | 12 – 48deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 7.11mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 7.83mm |
| Merk | Piper Cams |