| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 224deg |
| Duur Opname | 240deg |
| Volledige uitlaatlift | 100deg |
| Volledige inlaatlift | 128deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.55mm |
| TDC inlaathoogte | 0.00mm |
| Timing Uitlaat | 32 – 12deg |
| Timing Inlaat | -8 – 68deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 6.57mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 8.30mm |
| Merk | Piper Cams |