| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 292deg |
| Duur Opname | 292deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 72 – 40deg |
| Timing Inlaat | 40 – 72deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.57mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 12.57mm |
| Merk | Piper Cams |