| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige inlaatlift | 113deg |
| Power Band | 1500-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 67 – 21deg |
| Timing Inlaat | 21 – 67deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |