| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 256deg |
| Volledige uitlaatlift | 121deg |
| Volledige inlaatlift | 140deg |
| Power Band | 2000-6700rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.23mm |
| TDC inlaathoogte | 0.08mm |
| Timing Uitlaat | 69 – 07deg |
| Timing Inlaat | 12 – 88deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.89mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 8.94mm |
| Merk | Piper Cams |