| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 232deg |
| Duur Opname | 232deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.16mm |
| TDC inlaathoogte | 0.21mm |
| Timing Uitlaat | 46 – 6deg |
| Timing Inlaat | 6 – 46deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 6.88mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 6.93mm |
| Merk | Piper Cams |