| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 114deg |
| Volledige inlaatlift | 114deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 72 – 24deg |
| Timing Inlaat | 26 – 74deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 9.91mm |
| Merk | Piper Cams |