| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 274deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 67 – 27deg |
| Timing Inlaat | 27 – 67deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.41mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.41mm |
| Merk | Piper Cams |