| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 310deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 100deg |
| Volledige inlaatlift | 100deg |
| Power Band | 3000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.28mm |
| TDC inlaathoogte | 3.89mm |
| Timing Uitlaat | 75 – 45deg |
| Timing Inlaat | 50 – 70deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.30mm |
| Klepinlaatspeling | 0.45mm |
| Klep inlaathoogte | 11.30mm |
| Merk | Piper Cams |