| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 320deg |
| Volledige uitlaatlift | 100deg |
| Volledige inlaatlift | 100deg |
| Power Band | 3500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.28mm |
| TDC inlaathoogte | 4.72mm |
| Timing Uitlaat | 75 – 45deg |
| Timing Inlaat | 60 – 80deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.30mm |
| Klepinlaatspeling | 0.45mm |
| Klep inlaathoogte | 11.30mm |
| Merk | Piper Cams |