| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 270deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1000-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.50mm |
| TDC inlaathoogte | 1.83mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 28deg |
| Timing Inlaat | 27 – 63deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.88mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.29mm |
| Merk | Piper Cams |