| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 252deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.07mm |
| TDC inlaathoogte | 0.97mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 22deg |
| Timing Inlaat | 16 – 56deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.73mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 8.28mm |
| Merk | Piper Cams |