| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 266deg |
| Duur Opname | 266deg |
| Volledige uitlaatlift | 105deg |
| Volledige inlaatlift | 105deg |
| Power Band | 1000-5000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.32mm |
| TDC inlaathoogte | 1.85mm |
| Timing Uitlaat | 63 – 23deg |
| Timing Inlaat | 28 – 58deg |
| pa_type | Standard Profile |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.38mm |
| Klepinlaatspeling | 0.38mm |
| Klep inlaathoogte | 9.54mm |
| Merk | Piper Cams |