| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1800-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.18mm |
| TDC inlaathoogte | 3.23mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 34deg |
| Timing Inlaat | 34 – 70deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.32mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 11.37mm |
| Merk | Piper Cams |