| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 103deg |
| Power Band | 2800-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.17mm |
| TDC inlaathoogte | 4.57mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 44deg |
| Timing Inlaat | 47 – 73deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.13mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 12.19mm |
| Merk | Piper Cams |