| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 296deg |
| Duur Opname | 296deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.18mm |
| TDC inlaathoogte | 4.50mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 44deg |
| Timing Inlaat | 47 – 73deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.89mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.94mm |
| Merk | Piper Cams |