
€4,454.53
| Gewicht | 44.00 kg |
|---|---|
| Type materiaal | 4340 Billet Lightweight Crankshaft |
| Beroerte | 73.70mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298117201 |
| Hoogte verpakking | 241,30mm |
| Lengte verpakking | 787,40mm |
| Gewicht verpakking | 20411.55g |
| Verpakking Breedte | 222,25mm |