
€987.89
| Gewicht | 0.26 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1363cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220417 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 1772.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |