| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.60mm |
| Boring Bereik | 86.00 to 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 117.48mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 139.07mm |
| Buitendiameter | 97.79mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 6.10mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 283,00mm |
| Lengte verpakking | 313,00mm |
| Gewicht verpakking | 6492.00g |
| Verpakking Breedte | 230,00mm |