| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.73mm |
| Boring Bereik | 94.00 to 100.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 131.06mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 133.35mm |
| Buitendiameter | 108.97mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 7.62mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |