| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.77mm |
| Boring Bereik | 84.00 to 85.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 117.50mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Lengte | 133.35mm |
| Buitendiameter | 95.25mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 5.74mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 194,00mm |
| Lengte verpakking | 312,00mm |
| Gewicht verpakking | 6724.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |