| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.77mm |
| Boring Bereik | 81.00 to 85.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 117.50mm |
| Flensdikte | 12.70mm |
| Lengte | 133.35mm |
| Buitendiameter | 95.25mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 7.24mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 284,00mm |
| Lengte verpakking | 316,00mm |
| Gewicht verpakking | 7768.00g |
| Verpakking Breedte | 227,00mm |