| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.25mm |
| Boring Bereik | 87.00 to 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 122.56mm |
| Flensdikte | 10.16mm |
| Lengte | 139.70mm |
| Buitendiameter | 100.33mm |
| pa_type | MID Sleeve |
| Wanddikte | 5.16mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |