| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Darton |
| Boring - Werkelijk | 81,2800mm |
| Diameter flens | 91,4400mm |
| Flensdikte | 7,6200mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 132,0800mm |
| Buitendiameter | 85,8800mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2,3100mm |