| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.49mm |
| Boring Bereik | 79.00 to 82.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 91.44mm |
| Flensdikte | 7.62mm |
| Flats | 87.43 (Single+Double)mm |
| Lengte | 137.16mm |
| Buitendiameter | 85.88mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.71mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |