| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.77mm |
| Boring Bereik | 97.00 to 100.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 111.76mm |
| Flensdikte | 8.89mm |
| Lengte | 121.92mm |
| Buitendiameter | 106.71mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 4.98mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |