| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.96mm |
| Boring Bereik | 85.50 to 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 97.99mm |
| Flensdikte | 4.45mm |
| Flats | 96.47 (Single+Double)mm |
| Lengte | 116.84mm |
| Buitendiameter | 90.96mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.00mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |