| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.74mm |
| Boring Bereik | 87.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 95.25mm |
| Flensdikte | 9.53mm |
| Lengte | 139.70mm |
| Buitendiameter | 92.71mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 2.98mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |