| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.68mm |
| Boring Bereik | 75.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter flens | 84.84mm |
| Flensdikte | 9.53mm |
| Lengte | 133.99mm |
| Buitendiameter | 82.55mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wanddikte | 3.94mm |
| Merk | Darton |
| Afbeelding Info | These images are representative |