| Gewicht | 22.3 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 63.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 49.00mm |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000114 |
| Hoogte verpakking | 181,00mm |
| Lengte verpakking | 742,00mm |
| Gewicht verpakking | 22826.00g |
| Verpakking Breedte | 184,00mm |