| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 60.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 52.00mm |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000097 |
| Hoogte verpakking | 204,00mm |
| Lengte verpakking | 618,00mm |
| Gewicht verpakking | 9074.00g |
| Verpakking Breedte | 285,00mm |