| Gewicht | 17.9 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 55.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 48.00mm |
| Beroerte | 91.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000067 |
| Hoogte verpakking | 207,00mm |
| Lengte verpakking | 656,00mm |
| Gewicht verpakking | 18302.00g |
| Verpakking Breedte | 234,00mm |