| Gewicht | 20.3 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 54.99mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 47.99mm |
| Beroerte | 80.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000017 |
| Hoogte verpakking | 184,00mm |
| Lengte verpakking | 745,00mm |
| Gewicht verpakking | 20044.00g |
| Verpakking Breedte | 173,00mm |