| Gewicht | 15.9 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 57.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 45.00mm |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000063 |
| Hoogte verpakking | 206,00mm |
| Lengte verpakking | 638,00mm |
| Gewicht verpakking | 18462.00g |
| Verpakking Breedte | 256,00mm |