| Gewicht | 0.062 kg |
|---|---|
| Coating | Superfinish |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 12.00mm |
| Lengte | 62.81mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 18.00mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564121592 |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 79,00mm |
| Gewicht verpakking | 68.00g |
| Verpakking Breedte | 26,00mm |