
€31.41
| Gewicht | 0.043 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 1.750in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .630in |
| Buitendiameter Alt | 16.0020mm |
| Serie | 93 Series |
| Wanddikte | 0.120in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564004154 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 79,00mm |
| Gewicht verpakking | 46.00g |
| Verpakking Breedte | 296,00mm |