| Gewicht | 0.034 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 9.00mm |
| Lengte | 48.00mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 14.00mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564121653 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 79,00mm |
| Gewicht verpakking | 34.00g |
| Verpakking Breedte | 26,00mm |