| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Coating | Superfinish |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 12.00mm |
| Length | 62.81mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 18.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564121592 |
| Package Height | 26,00mm |
| Package Length | 79,00mm |
| Package Weight | 68.00g |
| Package Width | 26,00mm |