| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126351 |
| Piston Size | 73.95mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 40.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Boss Space In | 23.40mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| OEM-referentienummer | 1S4-11631-20-A0 |
| Piston Ring Part # | W2913XA |
| Piston Pin Part # | WS688 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |