| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141224 |
| Total Height | 38.30mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.10mm |
| Boss Space In | 19.00mm |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 5XC-11631-00 |
| Piston Pin Part # | WS742 |
| Piston Ring Part # | W3110XG |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |
| Type gebouw | Build on Demand |