| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 76.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564145628 |
| Piston Size | 76.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 22.30mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 3008-223 |
| Piston Ring Part # | W3012TDW |
| Piston Pin Part # | WS512 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |