| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.50mm |
| Boring - Standaard | 95.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126221 |
| Total Height | 42.30mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Boss Space In | 22.90mm |
| OEM-referentienummer | 12111-45G00-0F0 |
| Piston Ring Part # | W3858XS |
| Piston Pin Part # | WS682 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |