| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564144096 |
| Total Height | 80.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 23.40mm |
| Ring Locating Pin (E) | 15.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | 15.50mm |
| Boss Space In | 24.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 290887300 |
| Piston Ring Part # | W3150LK |
| Piston Pin Part # | WS512 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |