| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.501in |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 3.501in |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinderpositie | Starboard |
| Cilinders | 6 |
| Verplaatsing | 2.5l |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564129444 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |