| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Piston Size | 94.96mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.75:1 |
| Total Height | 37.80mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 13.00mm |
| Boss Space In | 17.80 / 22.80mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 797.30.007.000 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564462282 |
| Piston Ring Part # | W9500ZV |
| Piston Pin Part # | WS682C |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 408.23g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |