| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143822 |
| Total Height | 78.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 23.20mm |
| Ring Locating Pin (E) | 20.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 20.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-3714 |
| Piston Ring Part # | W3071TD |
| Piston Pin Part # | WS513 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 408.23g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |