| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 92.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139535 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.65 |
| Total Height | 71.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Compressie Hoogte | 22.10mm |
| Boss Space In | 26.60mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-MG3-000 |
| Piston Ring Part # | W3642XC |
| Piston Pin Part # | WS419 |
| Circlip Part # | WCW22 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 453.59g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |