| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 66.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125040 |
| Boring - Standaard | 65.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Total Height | 52.30mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 18.00mm |
| Boss Space In | 22.30mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-446-770 |
| Piston Ring Part # | W2618XC |
| Piston Pin Part # | WS522 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |