| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139443 |
| Total Height | 59.10mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.20mm |
| Boss Space In | 26.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-471-405 |
| Piston Ring Part # | W2992XC |
| Piston Pin Part # | WS376 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |